Dobrý den, jmenuji se Lukáš Kučera a již od roku 2008 pracuji jako finanční poradce a hypoteční specialista. Pomáhám svým klientům orientovat se v oblasti hypotečních úvěrů, investování a pojištění.

Nebudu se tady dlouze rozepisovat o mé osobě, protože ani mě osobně dlouhé články nebaví 🙂

V roce 2011 jsme založili značku CENTRUM FINANČNÍHO PORADENSTVÍ KOLÍN.

Za dobu mé práce jsem se setkal s více jak dvěma stovkami rodin, jednotlivců či firem, kterým jsem ušetřil nemalé peníze na jejich běžných výdajích spojených s pojistnými produkty. Dále poplatky na běžných účtech, či na úrocích zaplacených na hypotečních a spotřebitelských úvěrech, které nebyly na první pohled zřejmé. Po nezávazném výpočtu efektivity u pojistných produktů, či zjištění aktuálních sazeb bank u poskytovaných úvěrů se rozdíly začnou objevovat.

Svoji práci dělám „tak trochu jinak“. Kladu důraz na 100% servis a důvěru. Pokud chcete moji práci poznat, velmi rád se s Vámi setkám u šálku dobré kávy. Váš kontakt můžete zanechat níže v kontaktním formuláři.

Kvalita a nezávislost odvedené práce nejen u hypotečních úvěrů je podložena Certifikátem uděleným Asociací hypotečních makléřů. Dále Osvědčení o odborné zkoušce od společnosti €FPA podle nového zákona 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru s účinností od 1.12.2016 a Investiční poradce podle §14a zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu.

(více viz záložka Osvědčení)

 

Chcete se o mě dozvědět více, nebo s něčím poradit? Rád se s Vámi sejdu nad šálkem dobré kávy 🙂