Dobrý den, jmenuji se Lukáš Kučera a můj vstup do světa financí začal v roce 2008 a byl těžký, zdlouhavý a trnitý.

Práce ve financích je na první pohled velmi zajímává a je spojena s komunikací s klienty a hlavně žádným stereotypem! Asi jako každý v té době, i já jsem začínal v MLM společnosti, kde jsem se naučil všemu, co je pro tuto práci potřeba.

Psal se rok 2011 a já se rozhodl, že vystoupím z řady a začnu budovat značku, značku svého jména. Začal jsem na ní tvrdě pracovat. V té době jsem svoji činnost přesunul na oblast hypoték a věnuji se ji do dnes. Za sebou mám několik stovek milionů objemu, desítky spokojených klientů a hlavně… SPOUSTU ZKUŠENOSTÍ!

Svoji práci dělám „tak trochu jinak“… přirozeněji, kamarádsky a lidsky

  • když jdu za klientem na vesnici, který má hospodářství, vezmu si klidně holínky
  • v létě s klientem rád posedím na zahradě u kávy v kraťasech
  • je-li potřeba někde jednat, obléknu na sebe přesně padnoucí oblek

Kvalita a nezávislost odvedení práce je nejen u hypotečních úvěrů podložena Certifikátem uděleným Asociací hypotečních makléřů. Dále Osvědčení o odborné zkoušce od společnosti €FPA podle zákona 257/2016 Sb. o spotřebitelském úvěru s účinností od 1.12.2016 a Investiční poradce podle §14a zákona č. 256/2004 Sb. o podnikání na kapitálovém trhu.

Nedílnou součástí hypotéky je také pojištění financované nemovitosti a zajištění úvěru. I zde je potřeba odborná kvalifikace podle Zákona č. 170/2018 Sb. o distribuci pojištění a zajištění s účinností od 1.12.2018, kterou taktéž disponuji

(více viz záložka Osvědčení)