KONEC hypoték v CREDITAS!

Začalo to ukončením spolupráce se třetími stranami v květnu letošního roku. A aktuálně má banka stopku i napřímo! Vzhledem k všeobecnému faktu, že bance přinášejí obchody z externí distribuce více jak 50% příležitostí, byl to zvláštní krok.

Nyní se banka CREDITAS rozhodla, že pozastavuje poskytování všech hypotečních úvěru pro nové klienty! Banka, která poskytovala hypotéky na všechny účely od roku 2021 měla v některých případech dost specifické a volné metodiky, a po Sberbank byla velmi zajímavou alternativou třeba pro podnikatele.

Pokud jste klienty CREDITAS, nebo máte třeba rozjednanou žádost o hypotéku, tak se nemusíte obávat. Banka i nadále pokračuje v běžném fungování, ale jen omezuje skupinu produktů a tím jsou hypotéky. Veškeré stávající hypoteční úvěry budou pokračovat dle ujednaných smluv a rozjednané žádosti budou dotaženy do zdárného konce 🙂 

Věřím tedy, že i nadále bude banka zajímavá spořícími účty a po loňské akvizici s Expobank CZ, kterou přejmenovala na Max banku bude po sloučení i nadále dost stabilní bankou.

 

Publikováno 27.11.2023

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky