Předzávodní informace pro rodiče

Drazí rodiče,

níže nalezte všechny potřebné informace týkající se závodu Vašich dětí.

Jak již možná víte ze zveřejněného příspěvku na FB, tak v rámci dlouhodobé spolupráce, došlo na další sponzorský dar pro Spartan kids tréninková skupina Kolín.

Nyní se to týká závodu Potkali se u překážky, který se koná již tuto sobotu 14.7.2018. Sponzoring je v podobě pojištění Vašich dětí na závod pro případ úrazu a odpovědnosti za škodu, ke kterému by došlo k rámci celého dne.

Pevně doufám, že nebudete muset žádný úraz řešit. Pokud by však k nějakému úrazu došlo, obraťte se na pořadatele závodu a následně rovnou na mě, vyřešil bych s Vámi vše potřebné. Kontaktní údaje na mě naleznete na mém webu, nebo stačí odpovědět na mail, který Vám přišel.

Dále zasílám odkaz na Všeobecné pojistné podmínky, které můžete prostudovat. Na straně 3 se nachází formulář Oznámení škodné události. Nedílnou součástí jsou i Oceňovací tabulky pro orientační zjištění plnění.

Jak jsem výše zmínil, děti jsou pojištěny na úraz a odpovědnost a to na konkrétní částky

plný rozsah pojištění

Úrazové pojištění obsahuje složku smrti úrazem, trvalé následky, denní odškodné úrazu a hospitalizace, bližší rozpis částek je opět rozepsán níže

plný rozsah rizik úrazového pojištění

Přeji hodně štěstí při běhu, úspěšné dokončení a radost Vašich dětí ze zcela jedinečných a nádherných medailí. Počasí by mělo vyjít tak nás všechny čeká pěkná sobota 🙂

Mohlo by se vám také líbit...

Populární příspěvky